Директорът на 79. СУ „Индира Ганди“ – г-жа Ренета Димитрова, даде интервю за вестник "Учителско дело", в което представя своята визия за развитието на училището.
В интервюто се акцентира върху ролята на STEM обучението, дигиталните технологии и развитието на уменията на учениците в съвременния свят. Специално внимание се отделя и на ценностите, които училището възпитава – толерантност, уважение, човечност и стремеж към знание.
Интервю - вестник "Учителско дело", брой 8 - 02. 03. 2026 г.