На 13 ноември отбелязахме Световния ден на добротата!
Един усмихнат ден, в който си напомняме, че добротата започва от малките неща – добра дума, протегната ръка, споделен обяд или просто усмивка. Нека всеки от нас направи поне едно добро дело днес – светът става по-хубав, когато сме добри един към друг!
По повод Световния ден на добротата, учениците от 4.г клас изработиха цветни оригами сърца – символ на подкрепа, обич и топлина. С част от тях зарадваха учители и ръководството, доказвайки, че един малък жест може да донесе усмивки и да направи деня по-светъл за всички!
Учениците от 3.в клас създадоха с много любов и старание прекрасни коледни картички в подкрепа на децата от ЦНСТД – гр. Самоков и ЦНСТД – гр. Долна баня.
Всеки щрих и всяка дума в тях носят топлина, обич и надежда – защото Коледа е най-вече време да споделяме добро.