Празникът на цветята продължава с мисия и сърце! Днес училищният двор на 79. СУ „Индира Ганди“ се изпълни с живот, вдъхновение и добрина.
Малки и големи доброволци от 4.В и 6.Б клас, заедно с Библиотеката към училището, обединиха усилия в една благородна кауза – засаждането на люляци. С всяко посадено растение децата вложиха грижа, надежда и любов към природата, превръщайки този ден в истински урок по отговорност и съпричастност. С нетърпение очакваме първите люлякови цветове – символ на пролетта, красотата и доброто, което расте, когато го споделяме.
Нека заедно пазим и създаваме по-зелено и по-красиво утре!


