На 04.04.26г. по покана на катедра ,,Индология" на СУ ,,Св. Климент Охридски" присъствахме на мероприятие, посветено на Деня на Индия.
Програмата беше много интересна и разнообразна. Опитахме и от традиционната индийска кухня. Почетни гости бяха посланикът на Република Индия, дипломати и др.





