С много вълнение, усмивки и заслужена гордост учениците от 1.в клас отбелязаха един от най-светлите моменти в своя училищен път – овладяването на четенето и писането. В празнична атмосфера те уверено заявиха: „Ние вече сме грамотни!“
Този ден е символ на труд, постоянство и първите големи успехи по пътя на знанието. Малките ученици доказаха, че с желание и упоритост всяка крачка напред е победа.

