
Представители на Фондация „Колективът“ посетиха 10-те класове в нашето училище, за да представят своята инициатива за подобряване на градската среда в ж.к. "Люлин".
Те разказаха за предстоящи почиствания, дизайн работилници и събиране на мнения от жителите, а кулминацията ще бъде фестивалът „Люлин фест“ през юли.
Срещата показа, че учениците могат да бъдат активни участници в промяната и с идеи, труд и отговорност да допринесат за по-добра и по-красива среда в своя квартал.


