С гордост споделяме отличното представяне на нашите ученици! На 18.02, по време на официална церемония, организирана от Столична община – район Люлин, бяха връчени наградите за районния етап на Ученическите игри.
Нашите отбори завоюваха призови места в турнирите по:
- Футбол – 5–7 клас и 11–12 клас
- Баскетбол – 5–7 клас и 11–12 клас
Поздравления за всички състезатели за труда, дисциплината и спортния дух! Благодарим и на техните ръководители за отдадеността и подкрепата.



