
На 21 февруари в нашето училище се проведе конкурс за ръчно изработени мартеници!
Учениците от 2., 3. и 4. клас вложиха много старание, въображение и любов в своите творби – всяка с впечатляващ размер 20 х 40 см и уникален дизайн.
Мартеницата, класирана на първо място, ще бъде изпратена в кметството на район Люлин по повод предстоящия празник 1. март – символ на пролетта, здравето и новото начало.
Останалите красиви мартеници ще украсят нашето училище и ще внесат още повече настроение и топлина за празника на Баба Марта.
Поздравления за всички участници! Гордеем се с вашата креативност и желание да пазите българските традиции!




