В навечерието на Свети Валентин ученици от Ученическия парламент организираха Поща за валентинки, с цел размяна на послания за приятелство, симпатия и обич.
Поставена бе специална кутия във фоайето на училището, където учениците пускаха своите анонимни или подписани картички.
В края на учебния ден „куриери“ от ученическия парламент ги раздадоха по класовете и изненадаха приятно получателите!




