15 май 2026 – дългоочакван и празничен ден! Слънчев и светъл, изпълнен и с радост, и с малко тъга!
79. СУ „Индира Ганди” изпрати своите зрелостници с много емоции, красиви пожелания и благодарности!
Г-жа Ренета Димитрова поздрави първия випуск, който изпраща като директор на образователната институция!
Пожелания на всички за весел празник, успешно представяне на матурите и незабравими спомени от абитуриентския бал!

















