Участници в Асамблея "Знаме на мира" бяха ученици на 79. СУ " Индира Ганди" на 1 юни 2026 г.
Участници в Асамблея "Знаме на мира" бяха ученици на 79. СУ " Индира Ганди" на 1 юни 2026 г.
На 29.май лето 2026 в препълнената Актова зала учениците от пети и шести клас с огромно вдъхновение и любопитство участваха в Творителница ОʼПисменехъ! Пространство, в което писмеността оживява чрез творчество, знание и сърце.
По покана на Пощенска банка – клон „Люлин“, учениците от 3. б клас направиха своите първи стъпки в света на финансите, като се включиха в интересна и полезна обиколка на банковия офис.

С много емоции, нови знания и прекрасни спомени завърши мобилността по проект „Кодиране и роботика - стъпка по стъпка към бъдещето“ по програма „Еразъм+“, в гр. Манавгат, Турция.
На 21 май отбелязахме спортния празник с много настроение, емоции и вдъхновяващи изпълнения.

На 24 май с гордост участвахме в празничното шествие заедно с останалите училища в София по повод Деня на светите братя Кирил и Методий и българската азбука.
В навечерието на най-светлия български празник – 24 май ученици от 3. б, 3. г, 4. б, 4. г, 8. а и 8. б клас се присъединиха към кампанията „Написаното остава. Пиши правилно!“.
С гордост представяме участието на учениците и ученичките от 2-ри и 4-ти клас в Училищния футболен мондиал. В хода на турнира децата демонстрираха силен дух, упоритост и спортсменско поведение.
15 май 2026 – дългоочакван и празничен ден! Слънчев и светъл, изпълнен и с радост, и с малко тъга!
Страница 1 от 9