По повод Деня на българския спорт в двора на 79. СУ се проведе турнир по стрийтбол, организиран в рамките на съвместна инициатива между МКБППМН – район „Люлин“ и 79. СУ.
Гости на спортното събитие бяха представители на районна администрация „Люлин“ и РУО – София, които подкрепиха учениците и спортната инициатива. В турнира взеха участие ученици от 5., 6., 7., 8., 9., 10. и 11. клас, които показаха отлични спортни умения, спортсменски дух и любов към спорта.
За своето активно участие и достойно представяне учениците получиха награди, които донесоха още повече усмивки и настроение в празничния ден. Събитието премина с много емоции, енергия и вдъхновение, доказвайки, че спортът обединява, мотивира и възпитава!













