Учениците от 3. а клас представиха съвместни проекти, посветени на владетелите от Първото и Второто българско царство.
В процеса на работа те демонстрираха завидни умения за екипно сътрудничество, като активно търсеха, анализираха и систематизираха информация както съвместно, така и самостоятелно, включително чрез използване на електронни ресурси.
Особено ценен аспект на инициативата беше формирането на екипите на случаен принцип чрез жребий. Този подход насърчи учениците да изграждат умения за работа с различни съученици, да проявяват толерантност, адаптивност и взаимопомощ, излизайки извън обичайните приятелски кръгове.
С усърдие и вдъхновение децата създадоха впечатляващи проекти, чрез които не само усвоиха задълбочено учебното съдържание, но и обогатиха знанията си с допълнителна информация извън учебната програма.
Учениците от 4. б клас представиха своите проекти на тема: "Растеж и развитие на яйцеснасящите животни".
Учениците от 7.б клас представиха своите проекти по география на тема „Климатът на България“. С много старание и интерес те изследваха климатичните особености на страната ни, различните климатични области и влиянието им върху природата и живота на хората. Проектите впечатлиха с креативност, точност и отлично поднесена информация. ![]()
Поздравления за положения труд и отговорното отношение!









