По повод 3 март учениците от 4.Г клас представиха свои проекти, чрез които изразиха искрената си обич към родината, уважението към славната ѝ история и гордостта, че принадлежат към народ с богато духовно наследство и непоколебим дух.
По този начин децата показаха, че когато пазим паметта за миналото, съхраняваме традициите и почитаме българските постижения, в сърцата ни се раждат увереност и вдъхновение. Именно те ни дават сили да вървим напред и да градим достойно бъдещето на България.



