Баба Марта

dg7

По случай наближаването на 1 март, учениците от 4. а и 4. г клас посетиха своите малки приятели от 68. ОДЗ „Ран Босилек“.

С драматизация на Бабомартенска приказка, песни, хорца и ръчно изработени подаръчета, нашите четвъртокласници превърнаха тази среща във вълнуващ празник, изпълнен с много усмивки и пролетно настроение! Малчуганите с грейнали очи се включиха в танците, а залата се изпълни с духа на българските традиции.

 По повод Баба Марта учениците от 4. б и 4. в клас на 79. СУ „Индира Ганди“ посетиха ДГ №64 „Първи юни“. Те разказаха на децата за произхода на мартениците и за българските обичаи, свързани с празника. Всички си размениха мартенички и пожелания за здраве и късмет. Благодарим сърдечно на директорката и на учителите от детската градина за топлото посрещане и прекрасната среща!

 Разделихме се с пожелания за здраве, щастие, късмет и с надежда за една светла, цветна и усмихната пролет!

 

Баба Марта
Баба Марта
Баба Марта
Баба Марта
Баба Марта
Баба Марта
Баба Марта
Баба Марта
Баба Марта
Баба Марта
Баба Марта
Баба Марта
Баба Марта
Баба Марта
Баба Марта
Баба Марта
Баба Марта
Баба Марта
Баба Марта
Баба Марта
Баба Марта
Баба Марта
Баба Марта
Баба Марта

Адрес:

  • гр. София - 1324 ж.к. "Люлин" 7 ул. "Полк. Стоян Топузов" № 6

Телефон:

  • (+359 2) 824 89 75

Email:

  • info-2212079@edu.mon.bg