
По случай наближаването на 1 март, учениците от 4. а и 4. г клас посетиха своите малки приятели от 68. ОДЗ „Ран Босилек“.
С драматизация на Бабомартенска приказка, песни, хорца и ръчно изработени подаръчета, нашите четвъртокласници превърнаха тази среща във вълнуващ празник, изпълнен с много усмивки и пролетно настроение! Малчуганите с грейнали очи се включиха в танците, а залата се изпълни с духа на българските традиции.
По повод Баба Марта учениците от 4. б и 4. в клас на 79. СУ „Индира Ганди“ посетиха ДГ №64 „Първи юни“. Те разказаха на децата за произхода на мартениците и за българските обичаи, свързани с празника. Всички си размениха мартенички и пожелания за здраве и късмет. Благодарим сърдечно на директорката и на учителите от детската градина за топлото посрещане и прекрасната среща!
Разделихме се с пожелания за здраве, щастие, късмет и с надежда за една светла, цветна и усмихната пролет!











