Здравословните навици, диетите и вредните упойващи вещества бяха сред темите, които учениците от 6.в и 6.г клас поставиха за обсъждане пред Елена Петрова – медицинско лице в нашето училище.
Часът на класа премина под формата на беседа с въпроси, свързани с вредите от наркотиците и електронните цигари, значението на здравословното хранене и ценността на истинското приятелство.


