Учениците от 4. г и 4. б клас се впуснаха в невероятно космическо приключение, превръщайки класната стая в истински планетариум.
В часа по Човекът и природата децата представиха свои собствени проекти на тема "Слънчевата система", изработени с много старание, въображение и креативност.
С тези прецизно направени макети, с космическа музика, с предварително подготвено звездно небе в стаята, с галактически картини на видеостената и любопитна информация за всички небесни тела, класът преживя изключително вълнуващо пътешествие в Космоса!
Гордеем се с тези деца и с отношението им към предмета!







